"וְנִשְׁמַרְתֶּם מְאֹד לְנַפְשֹׁותֵיכֶם"
 
פנטום ציוד להגנה עצמית
יבוא, שיווק וסחר מוצרים להגנה עצמית ואמצעי מיגון אישי, ציוד טקטי מקצועי, ציוד קמפינג ומחנאות, גאדג'טים מיוחדים

משווק מורשה: אקדח גז פלפל הטוב בעולם וחברת Defence מוצרי הגנה עצמית

 
קניון המוצרים להגנה עצמית הגדול בישראל
 
חפש


שכפצים / אפוד מגן ירי

משלוחי אקספרס ודואר רשום בפריסה ארצית


לחץ על הקטגוריה הרצויה בכדי להמשיך


אפוד מגן ירי, שכפצים וציוד הגנה איכותי - פנטום מציעה את הטוב ביותר.
למה אנחנו צריכים אפודים או חפצים? בכל מדינה, בין אם זה ישראל או שוודיה, יש מקרים בהם דרושה הגנה. מדובר בהגנה לה זקוקים גם לאזרחים וגם אנשים שיש להם פרופיל בטחוני גבוה.
הגנה על ידי ציוד טוב וחסין פגיעות דרושה עבור דיפלומטים או שומרי ראש, עבור כוחות משטרה או צבא, מאבטחים ושומרי ראש, בזמן שאפודי מגן או שכפ"צים דרושים עבור מי שעובד בחברת אבטחה, כמו גם עבור מי שצריך ציוד אבטחה כמו למשל גופים גדולים וארגונים ביטחוניים.

מה צריך לדעת על אפוד מגן?
בישראל, אפוד מגן ירי הוא פריט הנחוץ לא מעט. חברת 'פנטום ציוד להגנה עצמית', משווקת מוצרים שיגנו על הגוף וישמרו עליו בטוח מכל פגע. אנו מציעים מגוון רחב של שכפ"צים אשר נועדו למטרות שונות וכאלה המיובאים ממותגים מובילים.

אבל מה צריך לדעת על אפודים וכיצד משיגים את הטובים ביותר? הנה כל הפרטים החשובים:
אפוד מגן הוא בעצם שכפ"ץ, שמטרתו לספק סוג של שריון גוף חסין ומגן לגוף האדם. אצלנו בפנטום, תוכלו לבחור מגוון רחב של שכפצים אשר מגנים על פלג הגוף העליון להגנה מרבית מפני כלי נשק ופגיעות של אקדחים, כמו גם רובים ורובי ציד, רסיסים ונתזים. בנוסף לכך, קיימים מגוון רחב של שכפ"צים שנועדו להגן על הגוף מנתזים של חומרי נפץ, כגון רימוני יד ונפילת פגזים.

מי זקוק לאפוד מגן ירי?
לאפודים ושכפ"צים זקוקים מגוון רחב של אנשים, החל משוטרים עד חיילים שומרי ראש, אישים בסיכון גבוה ועוד. אנו מציעים קטלוג עשיר במגוון אפודים שנחשבים שריון אישי לספיגה וצמצום פגיעות מכלי נשק מסוגים רבים.
האפודים מיוצרים מחומרים עמידים כמו סיבים ושאר חומרים המגנים על הגוף מקליעי רובים, קליעי אקדחים, רסיסים, שברים של חומרי נפץ וכדומה.
בין הלקוחות המרוצים של חברתינו, תמצאו מנהלי רכש של כוחות משטרה, ושול כוחות צבאיים, כמו גם חיילים, וגם עיתונאים, מאבטחים, שומרי ראש, ראשי צוות של לוחמים, מנהלי צוותי הצלה ושאר לקוחות מרוצים.
אז אם אתם מחפשים שכפ"ץ נגד ירי, אפוד מגן איכותי, מעיל אפוד, פלטות קרמיות, ושאר מוצרי אבטחה מתקדמים וטובים - פנו אלינו או הזמינו את הציוד באתר שלנו ואנו נספק לכם ציוד הגנה איכותי ויעיל.