"וְנִשְׁמַרְתֶּם מְאֹד לְנַפְשֹׁותֵיכֶם"
 
פנטום ציוד להגנה עצמית
יבוא, שיווק וסחר מוצרים להגנה עצמית ואמצעי מיגון אישי, ציוד טקטי מקצועי, ציוד קמפינג ומחנאות, גאדג'טים מיוחדים

משווק מורשה: את אקדח גז פלפל הטוב בעולם וחברת Defence מוצרי הגנה עצמית

 
קניון המוצרים להגנה עצמית הגדול בישראל
 
חפש

היום יותר מתמיד אנו מבינים את הצורך להגביר את הביטחון האישי, המשטרה לא נמצאת בכל מקום וברגעים החשובים באמת חשוב שיהיו לנו כלים להתמודד עם מצבים מורכבים של מסיגי גבול. פנטום היא חברה שמתמחה בשיווק וסחר של מוצרים להגנה עצמית ואמצעי מיגון אישי, חברתנו מביאה אליכם את המוצרים והמותגים הטובים ביותר שחלקם אף נמצאים בשימוש של מערכות הביטחון בארץ ובחו"ל.

ברשותינו מגוון עצום של ציוד להגנה עצמית לנשים וגברים כגון: תרסיסי גז פלפל, שוקרים חשמליים, אקדחי אויר, שכפצים נגד ירי, אולרים ונשקים קרים, אלות נשלפות, ציוד לנשקים, ציוד לאיירסופט, ציוד טקטי צבאי משטרתי, משקפות, נרתיקים לנשק, מוצרי קמפינג ומחנאות, וכמובן תוכלו למצוא את אקדח גז פלפל המתקדם בעולם להגנה עצמית שמאושר להחזקה בארץ, מדובר באחד הכלים היעילים ביותר להגנה עצמית שמסוגל לנטרל כל תוקף למשך כ- 40 דקות, המוצר פותח בישראל במשך מספר שנים והוכנסו בו שדרוגים המאפשרים גם לאדם פחות מיומן לבצע בו שימוש יעיל.

האקדח הוא רב פעמי וניתן להחליף את מכל הגז ברגע שזה מתרוקן ולבצע שימוש חוזר בעת הצורך, האקדח נמכר בארץ ובעולם כבר שנים רבות וזכה לשבחים מבדיקות שבוצעו ע"י מדריכי הגנה עצמית מובילים בעולם.


פנטום ציוד להגנה עצמית מתמחה בייבוא, שיווק וסחר של המוצרים להגנה עצמית המובילים בעולם!

לכל שאלה ניתן לפנות לשירות לקוחות: 050-4377766 / 03-5737172

 


אודות פנטום ציוד להגנה עצמית ואמצעי מיגון אישי

משלוחי אקספרס ודואר רשום בפריסה ארצית